#тияк? А ви знаєте що таке ментальне здоров’я?

Дата: 13.02.2024 19:47

Фото без описуСпеціально для комунікаційної кампанії Ти як?, що реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи першої леді Олени Зеленської, українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова створила цикл картинок, які розкривають поняття ментального здоров'я.

Ментальне здоров'я – це:

▫️розуміти власні емоції

▫️піклуватися про себе

▫️знайти свій спосіб самодопомоги

▫️плакати, коли болить

▫️реалізувати свій потенціал

▫️звертатись до психолога

▫️радіти приємним речам

▫️іноді почуватися не ок

Ці ілюстрації точно допоможуть кожному з нас відповісти собі на питання: «Що для мене ментальне здоров’я та як я можу покращити свій стан?».

Інтеграція послуги з ментального здоров'я в систему первинної медичної допомоги є компонентом пріоритетного проєкту Міністерство охорони здоров'я України у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? — ініціативи першої леді Олена Зеленська. Комунікаційний супровід реалізується за підтримки World Health Organization Ukraine, Уряду Канади, Міжнародного Медичного Корпусу.

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA

НСЗУ Національна служба здоров'я України