російське вторгнення позначилося на всіх сферах нашого життя. І збитки оцінюються в десятки мільярдів гривень.

Дата: 15.02.2024 19:48

Фото без описуВплив військової агресії на довкілля обговорила комісія з визначення шкоди та збитків, завданих природним ресурсам внаслідок збройної агресії російської федерації.

Екологічна інспекція Південного округу на сьогодні має такі приблизні виміри завданої шкоди довкіллю Херсонщини:

- земельним ресурсам – 1,7 млрд грн;

- атмосферному повітрю – більш як 144 млрд грн;

- водним ресурсам – 2,7 млн грн;

- акваторії Херсонського морського порту – майже 7 млн грн.

Постраждали й заповідні території, природні пам’ятки. Зокрема шкода парку «Кам’янська Січ» складає більш як 84 млрд грн.

«Військова агресія росії продовжується. Тож і збитки, завдані довкіллю, зростатимуть. Проводиться робота щодо розрахунку збитків, завданих парку «Джарилгацький».

Ще один негативний фактор – лісові пожежі, які вирують на тимчасово окупованих територіях. Маємо труднощі в підрахунку шкоди за цим напрямком», – зазначив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

Члени комісії обговорили проблемні питання та склали відповідний акт.

Херсонська обласна державна адміністрація