Доповнено перелік населених пунктів Херсонщини, до яких заборонено вʼїзд представників іноземних, консульських установ чи представництв міжнародних організацій.

Дата: 16.02.2024 23:07

Фото без описуТепер заборона поширюється на такі населені пункти: Кізомис, Велетенське, Берегове, Янтарне, Дніпровське, Білозерка, Приозерне, Комишани, Зимівник, Антонівка, Придніпровське, Садове, Микільське, Понятівка, Токарівка, Новотягинка, Іванівка, Тягинка, Львове, Ольгівка, Бургунка, Миколаївка, Одрадокам’янка, Козацьке, Веселе, Берислав, Новоберислав, Зміївка, Червоний Маяк, Новокаїри, Республіканець, Милове, Качкарівка, Саблуківка, Дудчани, Гаврилівка, Михайлівка, Золота Балка, Осокорівка, Новоолександрівка, Крупиця, Шляхове, Ромашкове, Первомайське, Гончарне, Розлив, Томина Балка, Новодмитрівка, Софіївка, Широка Балка, Станіслав, Олександрівка та мікрорайон «Корабел» м. Херсон.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання Ради оборони області.

«Відтепер без погодження з обласною військовою адміністрацією та військовим командуванням до небезпечних громад не пускатимуть іноземних громадян» - наголосив перший заступник начальника Херсонської ОВА, заступник голови Ради оборони Херсонської області Дмитро Бутрій.

Також під час засіданні обговорили хід мобілізаційної кампанії та роботу військово-лікарських комісій.

Йшлося й про спорудження фортифікаційних споруд, триває робота з посилення наших оборонних рубежів. Херсонщина продовжує отримувати для цього необхідну допомогу з інших регіонів України.

Ще одне важливе питання – захист населення області. Ухвалили рішення – придбати необхідні будівельні матеріали, встановити додаткові укриття та облаштувати підземні лікарні у Херсонській громаді.

Херсонська обласна державна адміністрація