Реалізувати житловий сертифікат єВідновлення тепер набагато легше

Дата: 20.02.2024 10:14

Фото без описуЗабронювали житловий сертифікат? Потрібно припинити право власності на знищений об’єкт. За відгуками перших власників нового житла, цей етап займав найбільше часу та зусиль. Допомагаємо людям — спрощуємо процедуру.

🙌🏻 Для припинення права власності на знищений об’єкт нерухомості достатньо витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна, який можна отримати в нотаріуса чи місцевій раді. Цей документ вам потрібен, якщо після обстеження зруйнованого житла комісія не видала вам копію акта.

А ще замість копії акта можете отримати витяг з Реєстру пошкодженого та знищеного житла. Це можна зробити:

👉🏻 у будь-якого нотаріуса, який має доступ до Реєстру. Їх перелік https://renovation.gov.ua

👉🏻 у місцевій раді, де розташований знищений об’єкт нерухомості.

Лагідне нагадування📲Припинити право власності на знищене житло потрібно не раніше ніж ви отримаєте житловий сертифікат і забронюєте по ньому кошти, але до того, як ви укладете угоду купівлі-продажу.

Відбудуємо разом.

Міністерство цифрової трансформації України