Розпочати власну справу та ще й у час війни, справа не з легких. Але, справді сильні і цілеспрямовані люди досягають своєї цілі.

Дата: 08.04.2024 16:01

Фото без опису

Однією з учасниць популярної грантової Урядової програми «Власна справа» стала Шангар Вікторія. Наполеглива та рішуча жінка, яка не звикла зупинятися, навіть в окупацію не сиділа склавши руки. Жінка постійно волонтерила, всіляко допомагала людям. До повномасштабного вторгнення активно займалася сільським господарством, обробкою земель. Оговтавшись від окупації, вона зрозуміла, що через замінованість полів наразі не може повернутися до улюбленої справи. Саме це стало поштовхом до відкриття власного бізнесу з надання послуг населенню з очистки та калібрування зерна в своєму рідному селищі Нововоронцовка Бериславського району.

👉За кошти гранту пані Вікторія придбала сепаратор з циклоном та навантажувач. Дала робочі місця двом людям.

💬«Дізналася про можливість отримання мікрогранту з інтернету, потім цю інформацію мені підтвердили в центрі зайнятості. Тож, вирішила не втрачати часу, рухатися далі та відкривати додатковий напрямок своєї діяльності», - каже пані Вікторія.

☝️А ми звертаємо увагу, що ви теж можете отримати мікрогрант на відкриття або розширення власного бізнесу.

✅Про порядок надання мікрогрантів дізнавайтеся за посиланням: http://surl.li/hamtz

📝Заявка на отримання гранту подається швидко і легко в декілька кліків на порталі Дія: http://surl.li/cjrkj

☎️Виникли питання і потрібна консультація? «Гаряча лінія» Херсонського обласного центру зайнятості:

▪️ 099 245 14 63 (для населення)

▪️ 066 777 39 03 (для роботодавців)

Херсонський обласний центр зайнятості