У рамках ініціативи “Листи до вільного Криму” Jamala | Джамала, українська співачка кримськотатарсько походження, прочитала лист кримської татарки, маркетологині Леніє Умерової.

Дата: 17.04.2024 13:58

Фото без опису

“Особисто для мене історія Леніє Умерової, є прикладом сили та сміливості. Чому саме цей уривок я обрала? Тому що саме він показує її патріотичність. Ми не забуваємо про них, ми робимо все можливе, щоб їх повернути. Ми маємо боротися, тому що вони наші”, каже Jamala.

25-річна Лєніє жила в Києві та була затримана рф у грудні 2022 року на російсько-грузинському кордоні при спробі потрапити до онкохворого батька в Крим. Її звинувачують у шпигунстві, їй загрожує до 20 років ув’язнення.

До 19 травня у кожного з вас є можливість написати слова підтримки Леніє Умеровій та іншим незаконно ув'язненим окупантами за проукраїнську позицію та спротив російській окупації Криму.

Долучайтеся до ініціативи “Листи до вільного Криму”. Інструкції з написання листа можна знайти за посиланням у шапці профілю.

Спротив триває!

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим