Молодим викладачам: ГО Навчай для України і МОН запрошують до програми лідерського розвитку!

Дата: 24.04.2024 15:40

Фото без опису

Мета програми — забезпечити рівні можливості для кожної дитини, незалежно від місця проживання.

🔹 Яку проблему розвʼязуємо?

Дослідження PISA 2022 виявило значний розрив в освітніх досягненнях між учнями сіл і великих міст. Різниця з математики для 15-річних становить 92 бали — це еквівалентно 4,5 рокам відставання.

🔹 Який вигляд матиме процес?

Учасники програми переїдуть до невеликого міста чи сільської місцевості й викладатимуть у місцевій школі протягом 1–2 років, а також організовуватимуть позашкільні заходи та працюватимуть з громадою. Програма передбачає виплату зарплати вчителя та стипендії від організації.

Перед цим на вас чекає 5-тижнева педагогічна підготовка.

📌 Вимоги: ступінь бакалавра / магістра (будь-яка спеціальність), хороші знання зі шкільного предмета та готовність жити в сільській місцевості під час програми.

Заявки приймають до 30 квітня та 2 червня 2024 року.

Деталі та реєстрація: https://t.me/TeachForUkraine_bot.

Долучайтесь до змін!