Управління освіти і науки обласної державної адміністрації започатковує проєкт «Херсонщина у вишиванці» до Дня вишиванки, який у 2024 році відзначається 16 травня.

Дата: 24.04.2024 15:26

Фото без опису

Проєкт «Херсонщина у вишиванці» реалізується з 25 квітня по 15 травня 2024 року.

До участі запрошуються здобувачі освіти та працівники закладів освіти області, батьки та усі бажаючі взяти участь.

Для участі у проєкті необхідно намалювати ескіз зображення визначних та пам’ятних місць Херсонщини оздоблених малюнком, муралом у вишиванці (будинки, мости, пам’ятники, приміщення закладів освіти, транспортні засоби, споруди тощо).

Просимо доєднатися до ініціативи, взяти участь у реалізації проєкту та поділитися розробкою, використовуючи хештег #херсонщина_у_вишиванці

Далі буде відібрано 10 робіт та 16 травня 2024 року опубліковано їх на фейсбук-сторінці управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації для подальшого онлайн-голосування, що буде проходити 16 травня.

Три проєктні роботи, що отримають найбільше вподобань, стануть переможцями та будуть використані для пропозицій оздоблення об’єктів на території Херсонщини

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації