Відновлення американської допомоги може змінити ситуацію на фронті. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

Дата: 26.04.2024 08:18

Фото без опису

24 квітня президент США Джо Байден підписав ухвалений Конгресом закон про надання військової допомоги Україні у майже $61 млрд.

• Відновлення американської допомоги може якісно змінити ситуацію на полі бою. Головне, щоб подальші поставки відбувалися швидко і безперебійно.

• Докладаємо максимум зусиль, щоб надолужити пів року дебатів і полеміки, якими скористалася росія, щоби покращити своє тактичне становище. Настав час виправляти ситуацію.

• Жоден окремий пакет допомоги не може зупинити ворога. Росіян зупинить лише об'єднаний фронт всієї України й усіх її партнерів.

• Щоб максимально скористатися отриманою можливістю, українці мають докласти значних зусиль. Союзники дають інструмент, але застосовувати його саме нам.

• Важливо, що інші партнери також активізували підтримку України. Лише коаліція всього демократичного світу здатна покласти край агресії й терору.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки