Увага! Оголошено конкурс «Мистецтво, що рятує життя», присвячене Дню охорони праці у 2024 році

Дата: 28.04.2024 07:53

Умови онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»

• Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.
  • До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:
  • Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;
  • Художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;
  • Малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;
  • Відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).
  • Роботи мають відповідати заявленій темі. Роботи на інші теми до участі не допускаються.
  • Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. В такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.
  • Конкурс відбувається в два етапи: обласний та національний.
  • Роботи приймаються до участі у конкурсі з 28 квітня по 25 червня включно шляхом реєстрації та завантаження на порталі.
  • Роботи, що були завантажені учасниками на порталі, автоматично перенаправляються на електронну пошту журі відповідної області.
  • Для оцінки робіт при міжрегіональних управліннях Держпраці створюються обласні журі за участі представників соціальних партнерів, органів місцевої влади та/або місцевого самоврядування тощо.
  • Журі міжрегіонального управління Держпраці оцінює зміст робіт на відповідність заявлений темі та визначає переможців І етапу.
  • Оцінювання робіт здійснюється з урахуванням віку учасника. Роботи учасників, що народилися після 1 січня 2013 року, оцінюються в окремій категорії.
  • Не пізніше наступного дня після заключного засідання журі роботи – переможці І етапу надсилаються Держпраці для розміщення на порталі для онлайн голосування.
  •  Про перемогу на І етапі учасники повідомляються обласним журі в день заключного засідання журі шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту та розміщення відповідної інформації на веб сайті відповідного міжрегіонального управління Держпраці.
  • Переможці конкурсу нагороджуються відзнаками Держпраці та відповідного міжрегіонального управління Держпраці. Інформація про переможців конкурсу розміщується на інформаційних ресурсах Держпраці, міжрегіональних управлінь та партнерів.
  • Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці