Табір Maximum вже вдруге ініціювала шестиденну програму «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією нижньої кінцівки. Стати учасницями зможуть військовослужбовиці, ВПО та ті, хто постраждав внаслідок російської агресії

Дата: 03.05.2024 14:46

Фото без опису

Громадська організація Табір Maximum вже вдруге ініціювала шестиденну програму «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією нижньої кінцівки.

Стати учасницями зможуть військовослужбовиці, внутрішньо переміщені особи та ті, хто постраждав внаслідок російської агресії. Учасниці зможуть безкоштовно пройти програму відновлення, взяти участь у командних активностях та творчих майстер-класах і пограти у футбол.

Фото без опису

Тренери-реабілітологи міжнародного рівня проводитимуть тренування з футболу, який, згідно з дослідженнями, позитивно впливає на фізичну форму, координацію рухів на милицях та соціальну інтеграцію. Ви отримаєте можливість представляти нашу країну на міжнародних рівнях та досягати визнання в спорті.

Приєднуйтесь, буде весело і корисно.

🔗 Зареєструватися тут - https://maximum.camp/camppossible

На відео можете подивитись як проходила програма від “Табору максимум” минулого року. 👇

Міністерство соціальної політики України