Поліція фіксує наслідки авіаудару військ рф по центру Херсона, постраждали 19 людей, серед яких неповнолітній

Дата: 15.05.2024 18:58

Фото без опису

Сьогодні вдень російська армія підступно вдарила трьома керованими бомбами по житлових кварталах Херсона. В епіцентрі ураження опинився Центральний район, де в цей час перебувало чимало людей.

Внаслідок потужних вибухів пошкоджено щонайменше 25 будинків, медичну установу, адміністративну будівлю, навчальний заклад, дитячий садок та шість автомобілів. У багатоповерхівках розтрощені фасади та дахи.

На теперішній час відомо про 19 постраждалих, серед яких 15-річний хлопець. У поранених мінно-вибухові травми, переломи кінцівок та уламкові поранення різних частин тіла.

На місцях працювали всі профільні служби міста, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки атаки, медики надавали допомогу постраждалим. Слідчі, криміналісти та вибухотехніки проводили огляд місць подій, збирали речові докази чергового злочину російських загарбників.

Поліція Херсонської області