Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Керівниця Нижньосірогозького ЦНАПу взяла участь у всеукраїнському тренінгу «Школа дієвих центрів: від ЦНАПів до Дія.Центрів»

Дата: 20.06.2025 11:57
Кількість переглядів: 62

Керівниця Нижньосірогозького ЦНАПу взяла участь у всеукраїнському тренінгу «Школа дієвих центрів: від ЦНАПів до Дія.Центрів»

 

Захід відбувся у місті Києві за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України у партнерстві з Європейським Союзом (ЄС) і Програмою розвитку ООН (ПРООН) в межах флагманського партнерства ПРООН і ЄС «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Впродовж чотирьох днів, з 17 по 20 червня, учасники й учасниці з усієї України обговорювали актуальні питання розвитку адміністративних послуг, зокрема:

  • візію цифрового майбутнього та роль ЦНАПів як точок доступу до держпослуг;
  • цифрові інструменти для автоматизації процесів та покращення якості послуг;
  • етику спілкування з ветеранами та надання першої психологічної допомоги;
  • інклюзивність і доступність послуг для всіх громадян;
  • ефективні практики впровадження «Дія.Центрів» у різних регіонах;
  • психологічну стійкість і професійну комунікацію в умовах стресу.

Наразі територія Нижньосірогозької селищної територіальної громади перебуває під тимчасовою окупацією, тому відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради було релоковано до міста Івано Франківськ, в якому працівники і здійснюють свою діяльність, надаючи адміністративні послуги жителям громади. Участь же у подібних навчаннях дозволить впроваджувати кращі практики, використовувати сучасні цифрові інструменти та підвищувати якість обслуговування населення.

Серед спікерів — представники Мінцифри та профільних міністерств, керівники ЦНАПів, експерти з психологічної підтримки, ветерани й представники громадських організацій.

Директорка Вищої школи презентувала можливості щодо професійного розвитку у рамках діяльності школи, зокрема, щодо використання освітньої платформи StudyiЯ та Порталу управління знаннями, які забезпечують інтерактивне навчання та дистанційне підвищення кваліфікації публічних службовців.

Участь у тренінгу брали  представники центральних органів виконавчої влади, партнери, зовнішні експерти, представники центрів надання адміністративних послуг та залучені фахівці у сфері надання адміністративних послуг.

Від Херсонської області, разом з керівницею Нижньосірогозького ЦНАПу, у заході взяли участь представники Херсонської, Бериславської, Милівської та Чорнобаївської громад. Завдяки отриманим знанням та навичкам, працівники ЦНАПів зможуть ще ефективніше розвивати сферу надання адміністративних послуг регіону.

Окрім лекцій і дискусій, експерти та експертки аналізували реальні кейси, розробляли рішення для покращення процесу надання послуг і відпрацьовували алгоритми взаємодії з громадянами. Учасники й учасниці отримали практичні інструменти, які дадуть змогу підвищити якість адміністративних послуг, зробити їх доступнішими й оптимізувати роботу ЦНАПів.

Актуальність цього заходу визначається потребою ЦНАП-ів у кваліфікованих фахівцях із сучасними інноваційними підходами надання адміністративних послуг з фокусом на потребах громадян.

Керівниця Нижньосірогозького ЦНАПу взяла участь у всеукраїнському тренінгу «Школа дієвих центрів: від ЦНАПів до Дія.Центрів»Керівниця Нижньосірогозького ЦНАПу взяла участь у всеукраїнському тренінгу «Школа дієвих центрів: від ЦНАПів до Дія.Центрів»Керівниця Нижньосірогозького ЦНАПу взяла участь у всеукраїнському тренінгу «Школа дієвих центрів: від ЦНАПів до Дія.Центрів»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь