Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Від початку року 590 кілометрів нашої території звільнено; тенденція точно не в інтересах окупанта – звернення Президента

Дата: 22.05.2026 19:41
Кількість переглядів: 18

Від початку року 590 кілометрів нашої території звільнено; тенденція точно не в інтересах окупанта – звернення Президента

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Щойно говорили з нашими європейськими друзями – Британія, Франція, Німеччина – формат Е3. На кінець тижня може бути оновлення по готовності американців. І звісно, багато залежить від розвитку ситуації з Іраном – Америка сфокусована на цьому. Все робимо, щоб активізувати нашу дипломатію, наблизити закінчення війни, це перший наш пріоритет – очевидний. Україна завжди старається, щоб Європа була в перемовинах, щоб європейський голос точно був врахований. Питання, як саме ми разом приведемо ситуацію до миру, який буде надійним, який буде достойним. Ми домовились про зустріч на рівні наших NSA.

Я поінформував Емманюеля, Кіра та Фрідріха про ситуацію в Україні, у нашому захисті. Я вдячний за високу оцінку наших позицій та здобутків українських воїнів. Дійсно, українські позиції сильніше зараз, ніж у попередні роки. Від початку року 590 кілометрів нашої території звільнено і під контролем. Тенденція – точно не в інтересах окупанта, ми продовжуємо нарощувати показники знищення російського особового складу – це разом із санкціями всіх форм примушує Росію до вибору дипломатії. Я дав детальну інформацію, яка є у нашої розвідки про плани росіян. Військові плани та політичні плани. Треба зараз усе зробити, щоб активізувати дипломатію. Я очікую відповіді й від американської сторони – по можливих форматах та графіку зустрічей.

Була доповідь також сьогодні головнокомандувача Збройних Сил Олександра Сирського. Наші далекобійні санкції. Ми продовжуємо досягати визначених цілей у Росії, це передусім російська нафтопереробка, їхні нафтові експортні можливості. На цю добу було застосування по НПЗ в Ярославлі – сімсот кілометрів від нашого кордону. Ми продовжуємо наші далекобійні операції. Важливо, що фронтові позиції теж сильні, зокрема є хороші результати на ключових напрямках. Я вдячний всім нашим ДШВ, нашим штурмовикам, вдячний усім підрозділам, які ефективно зупиняють російські штурми. І також дякую всім, хто підтримує нашу армію та Сили безпеки.

І сьогодні я тут, на нашій прекрасній Рівненщині, хочу подякувати всім нашим громадам трьох областей. Рівненська область, Житомирська, Волинська область. Ми говорили сьогодні з керівниками громад, у тому числі про захист цього північного напрямку. Враховуючи загрози, які є. Вчора були громади Чернігівської та Київської областей, сьогодні – ще ця частина нашої держави. Жоден напрямок не залишимо без уваги. Було й немало соціальних питань, питань було багато освітніх. І про шкільний транспорт, і про дороги, щоб до шкіл доїжджати, і про будівництво нових шкіл. Урядовці все це чули, були онлайн, я розраховую, що реагувати будуть предметно та будуть швидко. Розраховую на конкретні рішення.

Дякую всім, хто працює заради нашої держави, всім, хто захищає Україну, свою громаду, як самого себе. Важливий день. Дякую, Рівненщино!

І дорога Рівненщина, сьогодні ж тут я був у наших воїнів – відзначив нагородами наших хлопців. Поранені воїни, які відновлюються саме тут. Один із них – з Маріуполя, Максим – дав мені ось такий шеврон. З чітким бажанням, щоб Україна в Маріуполь повернулась, щоб повернулась на всю свою землю. І дуже-дуже хочемо, щоб так воно й було. Дякую, дякую всім нашим воїнам, нашим захисникам!

Слава Україні!


  

Офіційне інтернет-представництво Президента України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь