Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 17.11.2021

Дата: 17.11.2021 11:56

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 17 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 826 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 638 (+12) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 97 дітей.

Одужало з початку карантинних обмежень 702 пацієнтів,  померло - 19 осіб.  За  2021 рік одужало – 543 (+23) померло – 13 осіб.

На стаціонарному лікуванні – 5 хворих на коронавірусну інфекцію, на амбулаторному  лікуванні – 77 хворих.

На обліку перебуває 43 контактних осіб з хворими на COVID – 19.

Станом на 17 листопада 2021 року І дозою вакциновано 4712 осіб, ІІ дозою – 3824 осіб.

З початку року працівниками поліції складено 1 адміністративний протокол за порушення вимог карантину та 332 постанови про адмінправопорушення ч.2 ст.44-3 КУпаП; працівниками Держпродспоживслужби складено 115 протоколів про адміністративне правопорушення.

Нижньосірогозьким управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області спільно з представниками поліції, регулярно проводяться моніторингові відвідування об’єктів щодо дотримання ними протиепідемічних вимог. З початку року на території громади всього було проведено 1120 моніторингових відвідувань об’єктів (об’єктів торгівлі харчовими продуктами, об’єктів водопостачання, закладів громадського харчування, магазини, аптеки, банки, ринку, готелю, автостанції, пошти та ін.) та 1032 рейдів.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ !

Вакцинація жителів Нижньосірогозької селищної територіальної  громади проводиться щоденно (крім неділі) з 8:00 год. до 14:00 год. в кабінеті щеплення на базі  КНП «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою:

смт Нижні Сірогози, вул. Таврійська, 1.

Наявні всі види вакцин.

Шановні жителі громади, ВАКЦИНУЙТЕСЯ та будьте здорові!

Роз’яснення щодо отримання COVID-сертифікатів про вакцинацію