Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 05.01.2022

Дата: 05.01.2022 09:54

Фото без описуЗа інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 05 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді, нових випадків  на коронавірусну інфекцію COVID-19  не зареєстровано.

На стаціонарному лікуванні перебуває  1  хворий на коронавірусну інфекцію. Виписаних з одуженням 3 особи.

Станом на 05 січня  2022  року вакциновано:

І дозою  5486 осіб – 37%;

ІІ дозою – 5132 осіб – 35%;

ІІІ дозою – 25 осіб;

IV дозою – 34 особа.

З початку року  адміністративних протоколів за порушення вимог карантину та постанов про адмінправопорушення ч.2 ст.44-3 КУпаП працівниками поліції  та  не складено. Працівниками Держпродспоживслужби складено 1 протокол про адміністративне правопорушення.

ДОДАТКОВО:  з  початку  карантинних  обмежень 898 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 710 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 118   дітей. Одужало з початку карантинних обмежень 823 пацієнтів,  померло - 22 особи.  За  2021 рік одужало – 688, померло – 16 осіб.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ !

Вакцинація жителів Нижньосірогозької селищної територіальної  громади проводиться  щоденно  з 8:00 год. до 14:00 год.  у неділю з 8:00 год. до 12:00 год.   в кабінеті щеплення на базі  КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою:

смт Нижні Сірогози, вул. Таврійська, 1.

Наявні всі види вакцин.

Шановні жителі громади, ВАКЦИНУЙТЕСЯ та будьте здорові!

Роз’яснення щодо отримання COVID-сертифікатів про вакцинацію