Дата: від до Скинути

Як наша психіка може реагувати на трагічні новини й війну та як правильно говорити про це з дітьми — розповідає Поліна Старцева, гештальт-терапевтка, психологиня благодійного фонду Голоси дітей.

Війна росії в Україні триває, обстріли ворогом посилюються, а ситуація у світі загострюється. Через це з’являється більше випадків підліткової депресії, апатичних станів, труднощів із концентрацією уваги як у дітей, так і в дорослих.

08:52 17.04.2024

Бранч можливостей вже цього тижня! У суботу 20 квітня дружини військових та ветеранки зможуть дізнатись як отримати грант на створення або масштабування власної справи за підтримки держави.

Tetyana Berezhna, заступниця Міністра економіки України розповість про грантові програми для ветеранів та їх сімей, які пропонує Міністерство.

08:20 17.04.2024

Мультишеринг документів через Дію — Уряд ухвалив постанову

Міністерство цифрової трансформації України  спільно з Національний банк України працюють над удосконаленням шерингу документів,  що значно спростить та пришвидшить документообіг для громадян в установах.

18:49 16.04.2024

Херсонська обласна державна адміністрація запрошує долучитись громадськість до ряду проєктів у сфері культури

В межах молодіжної ініціативи «Book Shelter» реалізується проєкт збору книжок «Українська книга в укриття Херсонщини». Його мета – утворити мобільні бібліотечні куточки в укриттях деокупованих населених пунктів Херсонської області.

15:38 16.04.2024