Дата: від до Скинути

Верховна Рада України прийняла Закон України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань (№7731), який убезпечує підприємства критичної інфраструктури від впливу осіб, що працюю на державу-агресора.

12:02 26.04.2024

Архітектори, проектувальники та замовники реконструкції або нового будівництва зруйнованих шкіл можуть скористатися методичними рекомендаціями з врахуванням кращих практик ЄС.

Застосування рекомендацій дозволить замовити розробляння проєкту реконструкції школи за принципом Build Back Better. Вони матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги відбудови, оскільки відповідатимуть вимогам потенційних донорів.

11:07 26.04.2024

На Херсонщині через російські обстріли отримали поранення шестеро людей: поліція фіксує наслідки

російські війська вкотре обстріляли з артилерії, мінометів, танків, авіації та БпЛА населені пункти Бериславського та Херсонського районів. Внаслідок ворожих атак шестеро людей отримали поранення.

11:05 26.04.2024

Туберкульоз у маленьких дітей зрідка вражає лише легені і проявляється кашлем. Натомість ця хвороба зачіпає внутрішні органи, лімфатичну систему, кістки й навіть оболонки мозку.

Імунна система дитини не в змозі впоратися зі збудником туберкульозу. Аби її знищити, потрібна дуже організована імунна відповідь, більше схожа на спеціальну операцію, аніж на звичайний бій.

10:19 26.04.2024