Обережно: шахраї!

Останнім часом почастішали спроби шахрайських дій, замаскованих під надання грошової допомоги від міжнародних донорів. Зокрема, шахраї поширюють фейкові посилання на реєстрацію на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН.

18:20 01.04.2024

Продовжуємо спростовувати міфи навколо питання усиновлення. Віримо, що руйнування стереотипів та краще усвідомлення справжньої сутності усиновлення сприятиме зростанню числа сімей, які готові відкрити свої серця для дітей

Також нагадуємо, що кожен, хто хоче прийняти дитину, позбавлену батьківського піклування, у свою родину, може звернутися по юридичну та психологічну допомогу від фахівців благодійного фонду “Рідні”. Телефонуйте за номером 0 800 300 484.

17:25 01.04.2024

Яку інформацію про полонених чи зниклих безвісти не можна поширювати в соціальних мережах

Оприлюднення особистих даних військовополонених чи зниклих безвісти українців у соціальних мережах, а також передача їх стороннім особам можуть нашкодити їм та їхнім сім’ям.

16:37 01.04.2024

З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою.

Зокрема, підвищення розміру мінімальної заробітної плати в Україні вплине на розмір компенсаційних виплат роботодавцям. 8 тис. грн. - розмір компенсації за працевлаштування людей з інвалідністю, учасників бойових дій, тих кому до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років та громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць

16:05 01.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 31 березня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 5 бригад – це 12 робітників та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон.

15:34 01.04.2024

+1 український товар = +1 робоче місце = +1 надходження до бюджету = +1 витрата на ЗСУ = +1 крок до перемоги

«Що може вирішити одна пачка кетчупу?», — можуть подумати українці в магазині й тягнуть руку до полиці з іноземним виробником. Але в державі як в тому фільмі про «ефект метелика»: якщо в одному кінці країни хтось купує український товар, то на іншому з’являється одне робоче місце.

13:08 01.04.2024