Дата: від до Скинути

Уряд продовжив кредитування для аграріїв з прифронтових і тимчасово окупованих територій

Уряд ухвалив рішення щодо пролонгації державних портфельних гарантій для кредитування фермерських господарств, які втратили потенційне заставне майно через воєнні дії. Відповідну постанову № 477, підготовлену Міністерством аграрної політики та продовольства України, Кабінет Міністрів прийняв на черговому засіданні.

16:43 01.05.2024

ПРОФІЛАКТИКА – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ

Кожен з нас знає, що здоров'я – це наш найцінніший ресурс. Так само, як ми піклуємося про своє здоров'я, необхідно піклуватися і про "здоров'я" нашого обладнання. Регулярні медичні огляди допомагають виявити та вчасно лікувати можливі проблеми, перш ніж вони стануть серйозними. Те саме стосується і нашого робочого середовища.

16:40 01.05.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 30 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Малу Шестірню, Білу Криницю, Нову Кубань, Бобровий кут, Любимівку, Миролюбівку, Херсон, Станіслав, Киселівку та Білозерку.

15:47 01.05.2024

Уряд майже вдвічі збільшив ліміт на кредити для виробників тваринницької галузі

Кабінет Міністрів прийняв рішення, яке стимулюватиме розвиток тваринницької галузі та сприятиме більшому залученню інвестицій. Відповідну постанову № 473 було ухвалено на черговому засіданні Уряду.

15:44 01.05.2024