Дата: від до Скинути

Затверджено новий перелік адміністративних послуг, які надаються безпосередньо та/або через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради.

05 серпня на засіданні Х сесії селищної ради з метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню та іншим суб’єктам звернення, підвищення якості їх надання затверджено новий перелік адміністративних послуг, які надаються безпосередньо та/або через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради та через віддалене робоче місце адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради на території старостинських округів.

22:16 05.08.2021

Депутатським корпусом затверджено Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна на території Нижньосірогозької селищної ради.

Дане Положення встановлює на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади єдиний функціональний механізм надання поштових адрес та визначає процедуру присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктів будівництва, будинків, будівель, споруд, окремих частин об’єкта, які є самостійними об’єктами права на нерухоме майно (квартир, гаражних боксів, машиномісць, інших житлових та нежитлових приміщень), а також ведення адресної картотеки Реєстру територіальної громади.

22:09 05.08.2021

На засіданні Х сесії селищної ради, депутатським корпусом прийнято звернення до Верховної Ради України про ініціювання внесення змін до Кодексу про адмінправопорушення з розгляду справ про правопорушення за самовільне випалювання рослинності.

Під час проведення чергового засідання сесії селищної ради, нікого не залишило байдужим обговорення актуальної теми сьогодення: запобігання спалювання стерні після збору врожаїв на сільськогосподарських угіддях Сірогозщини.

21:56 05.08.2021

Відвідано сім'ї опікунів, піклувальників.

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування, та відповідно до графіку перевірки умов проживання дітей в сім'ях опікунів, піклувальників, 04 серпня 2021 року завідувачем сектора, начальником служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Оленою ВЕЛИЧКО спільно з юрисконсультом 2 категорії спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування КУ «Центр надання соціальних послуг» Анною ПОЛІЩУК проведено обстеження умов проживання та виховання 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються  в сім’ях опікунів та піклувальників на території села Верхні Торгаї.  За результатами перевірок встановлено, що опікуни, піклувальники виконують свої опікунські обов’язки в повній мірі, умови проживання опікунів, піклувальників  задовільні і сприятливі для проживання дітей. В ході проведення обстеження провели бесіди з опікунами, піклувальниками  щодо профілактики негативних проявів, які виникають у підлітковому віці cеред дітей, наголошено на посиленому контролі  щодо   збереження життя та здоров’я підопічних під час літніх канікул. Також проведено бесіду з піклувальником дитини щодо подальшого навчання та вибору професії її підопічного.

15:45 05.08.2021

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19.

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 05 серпня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

12:56 05.08.2021

Робочою групою  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення за липень місяць проведено 10 рейдів-обстежень.

04 серпня 2021 року проведено засідання робочої групи  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України (затвердженої рішенням виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради від 17.02.2021 року №69) розглядалося питання залучення до реєстрації суб’єктами підприємницької діяльності фізичних осіб, що займаються обробітком земельних часток (паїв) площею більше 20 га. За результатами роботи робочої групи із запрошеними фізичними особами, рекомендовано громадянину «С» оформитися суб’єктом підприємницької діяльності.

16:19 04.08.2021

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 04 серпня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

13:39 04.08.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 03 серпня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

15:44 03.08.2021

З метою схвалення питань, які планується винести на розгляд чергової сесії селищної ради, яка відбудеться 05 серпня, сьогодні провели ряд засідань постійних комісій.

Сьогоднішній день, 03 серпня, виявився доволі насиченим. Адже, з метою схвалення питань, які планується винести на розгляд чергової сесії селищної ради, що відбудеться 05 серпня, сьогодні провели ряд засідань постійних комісій, до складу яких входять депутати селищної ради.

15:13 03.08.2021