Дистанційне навчання для учнів 5 – 10 класів продовжено до 11 травня 2021 року.

На території Нижньосірогозької селищної територіальної громади продовжено до 11 травня 2021 року дистанційну форму навчання для учнів 5 – 10 класів закладів загальної середньої освіти. Таке рішення було прийнято 29 квітня 2021 року  під час позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради.

16:19 02.05.2021

Під час поминальних днів забороняється вживання спиртних напоїв на кладовищах та в інших місцях поховань.

Рішенням позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради від 29 квітня 2021 року, для вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, на території Нижньосірогозької громади продовжено вжиття протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).

16:17 02.05.2021

На наступному тижні планується розпочати масову кампанію з вакцинації різних вікових категорій населення проти коронавірусної інфекції

Впродовж трьох останніх днів: з 28 по 30 квітня у Нижньосірогозькій селищній територіальній громаді проводилася вакцинація населення від COVID-19.

14:29 30.04.2021

До Великодня у центрі селища Нижні Сірогози встановили писанку заввишки близько 2-х метрів

Прикрасили її святковою композицією, яка складається із писанок меншого розміру та пасхального кошика. Чудова вийшла фото-зона для місцевих жителів та гостей Сірогозщини.

12:41 30.04.2021

До травневих свят у селищі не припиняється проведення робіт по наведенню порядку, покосу трави, приведенню до належного стану автобусних зупинок, тощо.

Роботи  здійснюються бригадою з благоустрою селищної ради. До робіт залучаються і працівники селищної ради, комунальних установ та організацій ради.

12:40 30.04.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 30 квітня

Станом на 30 квітня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 280 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 93 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 12 дітей.

11:38 30.04.2021

Проведено заняття для дітей з інвалідністю: «Великодня писанка»

Наближається найвеселіше свято весни – Великдень. Православні християни напередодні свята випікають паски, фарбують пасхальні яйця. Писанка – своєрідний символ народного живопису. Як тільки на поверхню яйця лягають мазки знаків, воно стає святою писанкою. Вкрите візерунками яйце провіщає свято, вселяє віру в незнищенність життя і краси.

11:32 30.04.2021

Проведено науково-методичну раду КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Відповідно до плану роботи КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників» 29 квітня 2021 року в онлайн - режимі було організовано та проведено науково-методичну раду.

09:49 30.04.2021