Дата: від до Скинути

Проєкт Програми підтримки малого та середнього підприємництва на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки

Для стимулювання розвитку секторів та галузей місцевої економіки, зокрема малого та середнього підприємництва, промисловості, споживчого ринку селищною радою розроблено проєкт Програми підтримки малого та середнього підприємництва на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

15:03 18.03.2021

Засідання регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2021

Сьогодні, 17 березня,  у форматі онлайн-конференції прийняли участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря.

19:45 17.03.2021

Нарада з бджолярами Нижньосірогозької громади та суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур

Сьогодні, 17 березня, селищний голова Дмитро Такаджи відкрив нараду з бджолярами Нижньосірогозької громади та суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур, на якій обговорили питання щодо дотримання законодавства у частині використання пестицидів, агрохімікатів та інших засобів захисту рослин.

16:15 17.03.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

Станом на 17 березня 2021 року з початку карантинних обмежень 214 лабораторнопідтверджених випадків COVID-19, за 2021 рік – 27 випадків.

11:29 17.03.2021

Про стан виконання доручень, даних відділам селищної ради на минулих нарадах або за результатами об’їздів території селища та сільських населених пунктів говорили 15 березня під час апаратної наради з керівниками відділів.

11:17 16.03.2021

Привітання з ювілеєм Марію Мотревич

Сьогодні, 15 березня, свій 90-річний ювілей святкує Марія Станіславівна Мотревич. З вітаннями та подарунками до неї завітало багато гостей.

17:08 15.03.2021

Обласна селекторна нарада від 15.03.2021

Сьогодні, 15 березня, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками та керівниками відділів селищної ради взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

15:55 15.03.2021