ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ

Шановні мешканці Нижньосірогозької селищної територіальної громади! Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, зі змінами, виконавчий комітет Нижньосірогозької селищної ради, в період  з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року, проводить щорічну перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

12:48 01.10.2021

ФОНД ЗАБЕЗПЕЧИВ НАДАННЯ ПОНАД 43 ТИС. МЕДИЧНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ УПРОДОВЖ 8 МІСЯЦІВ

За підсумками січня-серпня 2021 року Фонд соціального страхування України забезпечив надання понад 43 тисяч медичних та соціальних послуг для потерпілих на виробництві, їх супроводжуючих осіб, а також застрахованих осіб і членів їх сімей.

15:05 30.09.2021

Роз’яснення щодо отримання COVID-сертифікатів про вакцинацію

Для отримання сертифіката про вакцинацію від  COVID-19 потрібно звернутися до сімейного лікаря, з яким підписана декларація. Також сертифікат можна отримати онлайн за посиланням на порталі Дія, на якому можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом. Сертифікат генерується автоматично, якщо в Електронній системі охорони здоров'я наявні дані про два щепленя.

16:24 28.09.2021

Спортивна афіша

02 жовтня на стадіоні «СКІФ» КЗ «Нижньосірогозька ДЮСШ», у селищі Нижні Сірогози відбудеться Чемпіонат Херсонської області з футболу  серед команд ветеранів 40+ "Ліга Легенд".

15:23 28.09.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів

Проект рішення сесії Нижньосірогозької селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових  заходів на території Нижньосірогозької селищної ради»

16:42 23.09.2021

Учні 9 закладів загальної середньої освіти візьмуть участь у змаганнях з футболу

30 вересня о 10-00 на стадіоні «СКІФ» КЗ «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа» розпочнуться змагання з футболу серед команд юнаків 2007-2009 років народження в залік спартакіади Нижньосірогозької громади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021/22 навчального року.

14:32 22.09.2021