Оголошення

До уваги жителів громади! Інформація про ускладнення погодних умов по Херсонській області та місту Херсон

За оперативною інформацією Херсонського обласного центру з гідрометеорології: у зв'язку з переміщенням циклону 29 травня 2021 року по Херсонській області та місту Херсону очікуються складні погодні умови: короткочасні дощі, вдень значні дощі, протягом доби грози, вдень шквали та пориви вітру 15-20 м/с, місцями град.

11:23 28.05.2021

Тут живе дитинство

Комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» запрошує особливих дітей та їхніх батьків на годину розваг «Тут живе дитинство».

10:37 28.05.2021

Комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» проводить флешмоб щирих дитячих посмішок Сірогозщини.

Участь у флешмобі «Дитяча посмішка Сірогозщини» можуть взяти всі бажаючі. Для участі у флешмобі надсилайте фото усміхнених дітей в Мессенджер сторінки комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» на facebook і 01 червня всі надіслані фото будуть виставлені на даній сторінці.

10:35 28.05.2021

«Вікі любить Землю» в Україні у 2021 році. Фотографів та аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи. Прийом робіт на конкурс триватиме з 1 по 30 червня.

На переможців чекають цінні призи та можливість представляти Україну на міжнародному етапі змагання.

08:14 26.05.2021