Оголошення

Увага! 23 вересня відбудеться засідання ХІІ сесії Нижньосірогозької селищної ради восьмого скликання

Нижньосірогозька селищна рада повідомляє, що 23 вересня 2021 року в залі засідань адміністративної будівлі за адресою смт Нижні Сірогози вул. Садова,7  відбудеться ХІІ сесія Нижньосірогозької селищної ради восьмого скликання. Початок пленарного засідання о 10.00 год.

14:52 09.09.2021

До уваги шанувальників спорту ПРОГРАМА ЗАХОДІВ, присвячених відзначенню Дня фізичної культури і спорту України.

11 вересня на стадіоні "Скіф" КЗ "Нижньосірогозька ДЮСШ", смт Нижні Сірогози відбудуться спортивно-масові заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

15:33 06.09.2021

До уваги шанувальників футболу спортивна афіша!

11 вересня на стадіоні «Хлібороб» у селі Нижні Торгаї Нижньосірогозької територіальної громади відбудеться І ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД СЕЗОНУ 2021-2022 РОКІВ.

15:32 06.09.2021

Повідомлення про чергове засідання виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради

Чергове засідання виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради відбудеться 15 вересня 2021 року в залі засідань адміністративної будівлі селищної ради за адресою смт Нижні Сірогози вул. Садова, 7. Початок пленарного засідання о 14.00 год.

16:12 01.09.2021

До уваги шанувальників футболу спортивна афіша!

04 вересня на стадіоні «Хлібороб» у селі Нижні Торгаї Нижньосірогозької територіальної громади відбудеться V ТУР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД СЕЗОНУ 2021-2022 РОКІВ.

11:09 30.08.2021