Дата: від до Скинути

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 26 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Кочубеївку, Високопілля, П’ятихатки, Велику Олександрівку, Нововоскресенське, Нововоронцовку, Костирку, Новорайськ, Херсон, Олександрівку та Білозерку. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 65 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 21 адресою у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 150 вікон.

20:13 27.02.2024

Як управляти своєю кар'єрою під час війни. Серія психологічних вебінарів від Дія.Освіта та Rozmova

Через війну українцям довелося покинути власні домівки, улюблену роботу, а хтось мусив змінити сферу діяльності. Знаємо, що це дуже важко. Але запевняємо: попри все ви можете досягати успіху у професійній реалізації! Як? Розповімо під час серії безоплатних вебінарів від Дія.Освіта та Rozmova — української платформи психологічної допомоги онлайн.

20:06 27.02.2024

станом на 27 лютого 2024 року

ветеранська політика Близько 62,89% військовослужбовців хотіли б після демобілізації зайнятися власною справою - https://komspip.rada.gov.ua/news/main_news/76654.html

20:04 27.02.2024

Функціонал щодо звільнення з полону та повернення із депортації цивільних покладено на Коордштаб з питань поводження з військовополоненими

Сьогодні Уряд ухвалив зміни до постанови КМУ від 11 березня 2022 року № 257 «Про утворення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими». Згідно з цими змінами до завдань, які покладені на Коордштаб, тепер входять:

19:48 27.02.2024

За ініціативи Мінветеранів Уряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України прийнято в ході сьогоднішнього засідання Уряду. Документ містить, зокрема, рекомендації щодо забезпечення належного і якісного сервісу, інформаційного супроводу, практичні поради щодо взаємодії з ветеранською спільнотою тощо. Методичні рекомендації розроблені фахівцями Мінветеранів для запровадження єдиного підходу у роботі ЦНАПів під час надання адміністративних послуг ветеранам війни та членам їх сімей у форматі “єдиного вікна” та за мінімальної кількості відвідувань.

19:43 27.02.2024

На Херсонщині через російську агресію поранено трьох мирних мешканців

Поліція Херсонщини фіксує чергові злочини окупантів проти мирного населення. За минулу добу російська армія здійснила 37 обстрілів території області із реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, танків та БпЛА. Під вогневими ударами противника перебували Херсон, Садове, Станіслав, Томина Балка, Придніпровське, Антонівка, Понятівка, Степанівка, Зеленівка, Молодіжне, Сонячне, Велетенське, Дар’ївка, Осокорівка, Львове, Новомиколаївка, Нововоронцовка, Шляхове, а також Веселе та Козацьке Каховського району.

11:52 27.02.2024