Дата: від до Скинути

Ігор Клименко: Реформа Сервісних центрів МВС триває. Нам важливо реалізувати її повністю. Тому пропонуємо громадянам долучитися до покращення роботи Сервісних центрів.

«Якщо ви стали свідками корупційних проявів або ж від вас вимагають хабар за послуги, повідомляйте про це на чат-бот та гарячу лінію. Оперативники внутрішньої безпеки Національної поліції реагуватимуть невідкладно», — повідомив Міністр внутрішніх справ. Наші цілі незмінні: мінімум бюрократії, висока якість послуг, швидкість та комфорт для населення. І головне – недопущення будь-яких корупційних проявів.

21:25 28.02.2024

Цифровізуємо судову сферу

Державна антикорупційна програма в дії. Робимо судову систему прозорою, зрозумілою та ефективною — без хабарів, схем і марнування часу. Працюємо над оновленням електронного суду. А частина його функціоналу буде в Дії А це — спрощення документообігу, швидший розгляд справ судами, ефективніша та легша комунікація між учасниками справ.

21:21 28.02.2024

Безбар'єрність безоплатної правничої допомоги — це її доступність для людей незалежно від їх матеріального, соціального статусу або місця проживання. Відсутність дискримінації та однаково якісне надання послуг для усіх клієнтів. Якщо ви перебуваєте в окупації і потребуєте консультації юриста — звертайтеся до системи безоплатної правничої допомоги дистанційно.

21:18 28.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 27 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Нововознесенське, Кар’єрне, Орлове, Миролюбівку, Нововоронцовку, Костирку, Новорайськ, Червоний Яр, Херсон, Степанівку, Білозерку, Чорнобаївку, Дар’ївку та Микільське. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 65 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 20 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 136 вікон.

21:13 28.02.2024

Не ловить мобільний? Як скористатися національним роумінгом?

В умовах військового стану в Україні там, де ведуться бойові дії, можуть пошкодити базові станції чи інше обладнання одного чи декількох операторів. Якщо абоненти одного оператора залишилися без зв’язку, вони можуть повернути собі можливість зв’язку завдяки національному роумінгу, створеному ще у березні 2022 року найпопулярнішими в Україні операторами мобільного зв’язку «Київстар», «Vodafone» та «Lifecell».

20:58 28.02.2024

На засіданні штабу з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС відзвітували про результати діяльності.

Провела засідання штабу заступниця начальника Херсонської ОВА Ольга Малярчук. Вона зазначила, що гостра фаза вже минула та вдалося усунути найбільші небезпеки для людей, пов’язані із затопленням. Проте у населених пунктах, розташованих уздовж Дніпра, безпекова ситуація не дозволяє повністю оцінити збитки завдані надзвичайною ситуацією та провести необхідні роботи.

18:10 28.02.2024

Історія про активіста Олександра Тарапона, у березні 2022 року позбавленого волі окупаційним “судом” за так звану “дискредитацію російської армії”.

Випадок Олександра – один з перших, коли в окупованому Криму незаконно застосували кримінальне переслідування й ухвалили реальний вирок у “справі”, пов’язаній нібито з “дискредитацією армії РФ”. До цього окупаційна адміністрація здебільшого незаконно притягувала людей до адміністративної відповідальності та виписувала штрафи.

17:05 28.02.2024