Дата: від до Скинути

На платформі Svidok.org можна повідомити про екоцид росіян на українських землях

Про це повідомляє Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець. За допомогою цього інструменту кожен громадянин України може залишити свідчення про злочини рф. Зокрема, завантажити фото- та відеодокази та розповісти про екоцид росіян в Україні.

16:03 29.02.2024

Окупанти провели обшуки в будинках кримських татар та затримали кількох активістів

Сьогодні вранці, в окупованому Старому Криму, Феодосійського району представники так званого “центру е” незаконно провели обшуки в будинках активістів Ленура Якубова, Ізета Сайфулліна, Ідріса Юрдамова та Шевкета Кіямова з села Журавки. Активісти громадської організації “Кримська солідарність” повідомила, що о 7:40 після закінчення обшуку представники так званого “центру е” відвезли Ідріса Юрдамова в мечеть в Старому Криму, де працівники окупаційних силових органів проводили обшук о 7:45. Пана Ідріса пізніше відпустили. Також представники так званого “центру е” забрали Ізета Сайфулліна. Активіста Ленура Якубова окупанти відвезли в невідомому напрямку. Активіст Шевкет Кіямов після обшуку знаходиться в себе вдома.

15:26 29.02.2024

Пілотний проект «Укрпошта. Аптека» розширюється на прикордонні регіони задля забезпечення українців потрібними ліками, – МОЗ

Компанія вже отримала ліцензію на роздрібну та електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та почала приймати перші замовлення й доставляти їх клієнтам.Пілотний проект «Укрпошта. Аптека» охоплює не лише Донеччину, а й розширюється на прикордонні області, такі як Запоріжжя, Миколаївщина, Харківщина, Херсонщина, Чернігівщина та Сумщина.

14:51 29.02.2024

29 лютого — Всесвітній день рідкісних (орфанних) захворювань.

За даними ЕСОЗ, 1 828 421 людей в Україні мають діагноз, який є рідкісним (орфанним) згідно з Переліком рідкісних захворювань, визначених МОЗ https://cutt.ly/HwNNAnQN. Перелік рідкісних захворювань включає понад 300 захворювань, що призводять до скорочення тривалості життя хворих або їх інвалідизації. Серед них такі захворювання, як цукровий діабет, нецукровий діабет. А також більш рідкісні — гемофілія, хвороба Віллебранда, муковісцидоз та інші.

11:57 29.02.2024

Якщо ви виявили підозрілий предмет, не торкайтеся його — це дуже небезпечно

Застерігаємо громадян дотримуватися заходів безпеки, під час виявлення предметів, що за зовнішніми ознаками схожі на боєприпаси. Так учора, близько 9-ї години, на узбіччі автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, під час патрулювання, інспектори помітили громадянина. Чоловік повідомив, що виявив предмети схожі на боєприпаси. Патрульні забезпечили охорону місця події та викликали вибухотехніків.

11:44 29.02.2024

На Херсонщині через російську агресію одна людина загинула та дві звернулися за медичною допомогою

Минулої доби війська рф обстрілювали правобережжя Херсонської області з реактивних систем залпового вогню, мінометів, артилерії, танків, били з БпЛА. Через російську агресію одна людина загинула та дві звернулися за медичною допомогою. Від ворожих атак потерпали Херсон, Станіслав, Садове, Антонівка, Понятівка, Інгулець, Ромашкове, Зимівник, Берислав, Львове, Тягинка, Томарине, Нововоронцовка, Зміївка, Осокорівка, Михайлівка, Качкарівка, Новоберислав та Одрадокам’янка.

08:47 29.02.2024

До уваги охочих скласти іспит на рівень володіння державною мовою!

Національна комісія зі стандартів державної мови відкриває реєстрацію на іспит у березні 2024 року. Зареєструватися можна, перейшовши за покликанням exam.mova.gov.ua. З Інструкціями до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою можна ознайомитися за покликанням https://ips.ligazakon.net/document/RE41463?an=76

08:08 29.02.2024

210 років з дня народження Тараса Шевченка: Мінкульт пропонує використовувати єдину айдентику

До 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка створили нову айдентику — її розробили студентки Харківської академії дизайну і мистецтв. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

21:42 28.02.2024

Які послуги можуть одержати люди, які звернуться до бюро правничої допомоги?

Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати розʼяснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд; допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів; за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правничу допомогу, тобто поміч у складенні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді. Система БПД працює, щоб кожен, хто потребує правничої допомоги, міг безперешкодно її отримати. А завдяки розгалуженій мережі бюро правничої допомоги в Україні правничі послуги доступні навіть для мешканців невеликих міст та селищ.

21:32 28.02.2024