Дата: від до Скинути

До 31 березня 2024 року усі пенсіонери-переселенці, які стали ВПО до 24 лютого 2022 року, мають пройти ідентифікацію. Це допоможе державі упевнитися, що виплату отримує саме та людина, якій її призначено.

Один зі способів ідентифікації – за допомогою відеозв’язку. Заявку на проходження підтвердження особи потрібно подати до 15 березня, щоби працівники Пенсійного фонду України (ПФУ) встигли її опрацювати.

20:46 26.02.2024

Національна служба здоров’я України продовжує серію публікацій для ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій.

При лікуванні у стаціонарі та для амбулаторного лікування ветеран може розраховувати на безоплатні ліки. Є чотири шляхи забезпечення пацієнтів медикаментами. Програма “Доступні ліки”. Це державна програма, яка полегшує доступ до ліків людям із хронічними захворюваннями. За цією програмою пацієнти, які потребують постійного прийому певних ліків, можуть одержати їх безоплатно або з частковою доплатою. Для отримання “Доступних ліків” потрібен електронний рецепт від сімейного або лікуючого лікаря. Забрати медикаменти можна в аптеці, яка має договір із НСЗУ.

20:44 26.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 25 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 5 бригад – це 12 робітників та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 10 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 51 вікно.

20:26 26.02.2024

Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Наказом Мінреінтеграції від 25 січня 2024 року № 19 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

17:54 26.02.2024