До відома підприємців!

Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» на вимогу Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» розробив курс цільового призначення за напрямом «Сучасні навички роботи на різних видах реєстраторів розрахункових операцій для малого бізнесу». Курс розрахований на 5 днів (36 годин), форма навчання – дистанційна, вартість курсу навчання групи із 7 осіб – 760 грн. на одного слухача.

14:55 02.02.2022

04 лютого відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Стрижеуса Олександра Олександровича

04 лютого 2022 року о 15.00 год. у адмінприміщенні колишньої сільської ради за адресою: с. Братське вул. Дружби, 8 відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Стрижеуса Олександра Олександровича.

16:21 28.01.2022

04 лютого відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Вязової Наталії Дмитрівни

04 лютого 2022 року о 11.00 год. у приміщенні Верхньторгаївського ліцею за адресою: с. Верхні Торгаї вул. Східна, 32 відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Вязової Наталії Дмитрівни.

15:19 28.01.2022

31 січня відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Гришко Світлани Андріївни

31 січня 2022 року о 14.00 год. у адмінприміщенні колишньої сільської ради за адресою: с. Нижні Торгаї вул. Північна, 32 відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Гришко Світлани Андріївни.

11:28 25.01.2022

28 січня відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Кутіщевої Світлани Сергіївни

28 січня 2022 року о 14.00 год. в  приміщенні селищного Будинку культури  за адресою: смт Нижні Сірогози вул. Жданова,3  відбудеться звіт перед виборцями депутата Нижньосірогозької селищної ради Кутіщевої Світлани Сергіївни  про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади.

10:26 21.01.2022

28 січня відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Онищенко Світлани Михайлівни

28 січня 2022 року о 14.00 год. у приміщенні за адресою: смт Нижні Сірогози вул. Жданова, 5 відбудеться звіт перед виборцями про депутатську діяльність за підсумками роботи року, що минув з часу створення громади депутата Нижньосірогозької селищної ради Онищенко Світлани Михайлівни.

09:53 21.01.2022

Запрошуємо на семінар-навчання фізичних осіб-підприємців

Нижньосірогозька  селищна рада запрошує фізичних осіб-підприємців ( платників єдиного податку ІІ-ІІІ групи) на  семінар-навчання, яке  відбудеться о 14 годині 00 хв. 24 січня 2022 року за адресою: вул. Садова, 7, смт Нижні Сірогози ( приміщення Нижньосірогозької селищної ради, 2 поверх, сесійний зал).

16:58 20.01.2022

Шановні жителі громади!

Бажаючих стати учасником театралізованого дійства Від Різдва Христового до Йордану», яке відбудеться завтра, 19 січня, у селі Першопокровка. У рамках програми планується провести: церемонію освячення води в балці та купання в ній; концертну програму з колядуванням та посіванням, а також виставку сувенірної продукції; частування військовою польовою кухнею та чаєм.

11:53 18.01.2022