Оголошення

До уваги мешканців Нижньосірогозької селищної територіальної громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи!

З метою підтримки внутрішньо перемішених осіб Херсонської області, які постраждали від повномасштабного вторгнення та не можуть повернутись до своїх домівок через їх окупацію, руйнування, обстріли та винаймають житло у місці свого теперішнього перебування, БО «БФ «АДРА Україна» пропонує надати грошову допомогу на оренду житла сім’ям, які є внутрішньо переміщеними особами.

16:00 18.09.2023

Оголошення

На підставі розпорядження селищного голови від 02 березня 2022 року № 50 скасовано чергове сесійне засідання ХVIII сесії селищної ради восьмого скликання, яке заплановано на 03 березня 2022 року.

11:46 02.03.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності на праві господарського відання або оперативного управління»

Рішення розроблене з метою встановлення єдиних вимог до порядку закріплення майна комунальної власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади за підприємствами, установами організаціями на правах господарського відання  або оперативного управління.

15:57 23.02.2022

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення «Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади»

Рішення розроблене з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання комунального майна, яке заходяться на балансах підприємств, установ, закладів та організацій комунальної власності Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

11:31 23.02.2022

Відділ архітектури повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації  та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього середовища».

10:22 23.02.2022

УВАГА! Матчі ХІ туру другого кола змагань Відкритого Чемпіонату Нижньосірогозької громади з мініфутболу (футзалу) серед аматорських команд сезону 2021/2022 років, які планувалося провести 19 лютого, ПЕРЕНЕСЕНО на 26 лютого 2022 року.

УВАГА! Матчі ХІ туру  другого кола змагань Відкритого Чемпіонату Нижньосірогозької громади з мініфутболу (футзалу) серед аматорських команд сезону 2021/2022 років, які планувалося провести 19 лютого, ПЕРЕНЕСЕНО на 26 лютого 2022 року.

16:40 18.02.2022

Увага! 16 лютого відбудеться позачергове засідання ХVІІ сесії Нижньосірогозької селищної ради восьмого скликання

Нижньосірогозька селищна рада повідомляє, що 16 лютого 2022 року в залі засідань адміністративної будівлі за адресою смт Нижні Сірогози вул. Садова,7  відбудеться позачергова ХVІІ сесія Нижньосірогозької селищної ради восьмого скликання. Початок пленарного засідання о 10.00 год.

16:11 15.02.2022