Важлива інформація

Поруч з ветеранами та ветеранками.

Це традиційний дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин від команди Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Читайте, аналізуйте, обов’язково користуйтесь та робіть репости. Нехай якомога більше людей знатимуть про актуальні можливості.

19:59 02.12.2023

Уникнути відключень електроенергії цієї зими можливо не вийде, тому слід підготуватися до можливих блекаутів.

МОЗ вже писав про те, як пережити блекаут і не втратити здоровий глузд тут https://bit.ly/blackout-help/. Сьогодні ж розповімо про фізіологічні аспекти, які допоможуть бути більш стійкими у період браку електроенергії.

19:51 02.12.2023

Продовжується прийом заявок за програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів та їх подружжя"! Не зволікайте можливість створити або розвинути свою власну справу!

Нагадуємо, що подати заявку можна через Дія прямо зараз лише за 20 хвилин! Більше про грантові програми:

19:49 02.12.2023

Отримувачам гуманітарної допомоги з 1 грудня необхідно заповнювати оновлену форму декларації

Міністерство соціальної політики інформує отримувачів гуманітарної допомоги (фонди, громадські організації та інших), що завозять гуманітарну допомогу до України про використання оновленої форми митної декларації.

20:30 29.11.2023