Важлива інформація

Контакти фондів та організацій, які надають психологічну підтримку військовим, їхнім рідним та постраждалим від війни.

Ти як?  Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

21:12 27.10.2023

Як одним словом образити людину з інвалідністю? Назвати її «інвалідом». Прикра випадковість або ж нерозуміння різниці можуть зробити дуже і дуже боляче

А насправді запам’ятати коректний приклад легко. Принцип завжди однаковий: спочатку людина, а вже потім ознака (якщо її так необхідно вказати). Отже

21:02 27.10.2023

Маркетплейс KASTA інтегрувався з Дією. Які сервіси доступні.

Крута новина для підприємців! Тепер на маркетплейсі KASTA продавці можуть зареєструватися без фотосесії документів — із шерингом документів через Дію. Діліться копіями онлайн та розпочніть продавати свої товари в Україні та Польщі просто зараз. Як це працює

21:13 26.10.2023

Ділимось як швидко викрити ворожі фейки в Telegram

Боротьба проти російської пропаганди та дезінформації триває. Дуже важливо залишатись пильним до свого інформаційного простору та довіряти лише достовірним джерелам. Центр стратегічних комунікацій МКІП запустив телеграм-бот, в який можна надіслати фейки, посилання на підозрілі сторінки, смс- та email-розсилки, новини з маніпулятивними заголовками та інше інформаційне сміття яке продукує ворог.

21:06 26.10.2023