Важлива інформація

До бюджету Нижньосірогозької громади надійшло майже 59 мільйонів гривень

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – серпня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Нижньосірогозької селищної територіальної громади сплатили 58,9 млн гривень податків і зборів.

13:47 30.09.2021

Податкова інформує

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» платіжного доручення при сплаті податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску            Кожен громадянин сплачує податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законодавством. При цьому платник самостійне обчислює, декларує та сплачує суми податків та зборів у порядку та строки, визначені Податковим кодексом України.

10:28 30.09.2021

Шановні громадяни – власники та користувачі земельних ділянок, земельних часток (паїв), власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що граничний термін сплати земельного податку (за 2021 рік) та податку на нерухоме майно (за 2020 рік) сплинув 29 серпня 2021 року. При цьому є громадяни, які (з певних причин) своєчасно не сплатили податкові зобов’язання із зазначених платежів, що призводить до значних втрат бюджетів територіальних громад.

08:16 30.09.2021

Податкова інформує:

На обліку в податковій службі Херсонщини перебувають 8 тисяч платників податків

08:14 23.09.2021

Податкова інформує

Чи застосовується пільга до нерухомості, яка у виписці з ЄДР зазначена як місце здійснення діяльності ФОП?

13:20 17.09.2021

У податковій службі Херсонської області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі оголошено конкурс на зайняття 17 вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», а саме:

11:18 17.09.2021

На Херсонщині викрили схему приховування від оподаткування 48 мільйонів гривень

Фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно зі співробітниками Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі області викрили схему приховування від оподаткування доходів у значних розмірах.

09:08 17.09.2021

До 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття

Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

13:02 16.09.2021

На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

Станом на 01.09.2021 платники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі засобами е-mail вже надали 269134 звітних документів. Це складає 78% від загальної кількості прийнятої фахівцями центрів обслуговування платників звітності (344930 звітів).

16:46 14.09.2021

Мінсоцполітики за підтримки ЮНІСЕФ починає розробку єдиної Національної стратегії забезпечення прав дітей

Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає розробку єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Стратегія стане орієнтиром для всіх органів влади на національному та місцевому рівні та допоможе реалізувати міжнародні зобов’язання України щодо захисту прав дітей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

16:38 14.09.2021