Дата: від до Скинути

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 24 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Велику Олександрівку, Краснівку, Любимівку, Нововоскресенське, Херсон, Зеленівку та Киселівку.

16:06 25.04.2024

Інформаційно-пропагандистська війна Росії проти України: Харків

Удари з боку Росії, які носять відверто терористичний характер, мають на меті посіяти паніку й деморалізацію. Чи можливий новий наступ на Харків? Останнім часом, з посиленням обстрілів Харкова, значно пожвавилися й меседжі про можливі подібні наміри російського військового керівництва. Про це говорять і численні ЗМІ. І якщо спочатку такі повідомлення поширювали російські ЗМІ, то зараз тематика посилення російського терору проти Харкова почала поширюватися й у медіапросторі на заході. Пояснюємо, чому ця інформація не відповідає дійсності.

15:09 25.04.2024

При призначенні пенсії українцям, які працювали за кордоном, зараховуватиметься страховий стаж, одержаний в інших країнах

Сьогодні, 25 квітня, Верховна Рада ухвалила Законопроєкт, який розв'язує одразу декілька проблемних питань із призначенням пенсій, які виникли в наших громадян через початок повномасштабної російської агресії.

14:19 25.04.2024

Як знятися з обліку ВПО?

Українцям, які повертаються до рідних домівок після деокупації територій або ж за умови зниження небезпеки обстрілів міст і сіл, необхідно знятись з обліку ВПО.

13:51 25.04.2024

Одним з критеріїв перепризначення житлової субсидії є контроль за платіжною дисципліною отримувачів.

Житлова субсидія – це цільовий платіж. Держава надає його найбільш вразливим українцям, щоби зменшити навантаження на їхній бюджет при сплаті житлово-комунальних послуг.

12:12 25.04.2024