Дата: від до Скинути

З травня розпочинається подання заявок на отримання субсидій на землю для аграріїв з постраждалих регіонів

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії. Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

18:03 29.04.2024

Сьогодні два роки з моменту викрадення росіянами в окупованому Криму медсестри та громадянської журналістки Ірини Данилович.

У квітні 2022 року окупаційні силовики викрали Ірину, коли вона поверталася з нічної зміни в лікарні, де працювала. Паралельно з цим окупанти проводили обшук в її будинку.

18:01 29.04.2024

Зверніть увагу на медогляди – вони захищають на роботі!

Роботодавці мають забезпечити проведення медоглядів для своїх працівників: як при прийнятті на роботу, так і згодом. Працівникам: не забувайте, ви маєте право та зобов’язання проходити ці огляди, як того вимагає закон.

17:56 29.04.2024

Маскування трудових відносин під виглядом цивільних – одна з найчастіших форм незадекларованої праці

На сьогоднішній день є досить багато непоодиноких випадків, коли роботодавці використовують працю фізичних осіб приховуючи трудові відносини. Маскування трудових відносин під цивільні відносини полягає в тому, що працівники формально не оформлені на роботу за трудовим договором, а замість цього залучені до роботи на основі цивільно-правових договорів, таких як договір підряду, надання послуг, тощо. Трудовий договір та цивільно-правовий договір – це дві різні юридичні угоди, які регулюють різні види відносин між сторонами. Розглянемо деякі основні відмінності між ними:

16:04 29.04.2024

Ветеранські організації та громади можуть отримати грантову підтримку  Встигніть податися до 10 травня, аби надавати ще більше якісних послуг для ветеранів.

Ветеранські організації та громади можуть отримати грантову підтримку Встигніть податися до 10 травня, аби надавати ще більше якісних послуг для ветеранів.

Наші партнери Міжнародна організація з міграції IOM Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ Японії оголосили грантову програму для ветеранських організацій, установ та громад.

15:54 29.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 28 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 5 бригад – це 12 робітників та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон.

15:49 29.04.2024

З початку року майже 5 тисяч осіб пройшли тестування на платформі "Моя професія", яка допомагає обрати майбутню професію.

Пройти тестування на платформі https://myprofession.com.ua/ Для отримання безкоштовної консультації від фахівців служби зайнятості щодо побудови кар'єрі вам необхідно зробити лише 3 кроки:

15:19 29.04.2024