Дата: від до Скинути

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 09 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Малу Олександрівку, Нововоскресенське, Любимівку, Херсон, Музиківку та Чорнобаївку.

14:59 10.04.2024

Виманювання грошей від імені держустанов: кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему

Зловмисники створюють телеграм-канали, де виманюють особисті та банківські дані пенсіонерів від імені державних закладів, при цьому використовують символіку цих установ.

13:14 10.04.2024

Учасники бойових дій та люди з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, можуть обрати свій професійний напрямок в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Учасники бойових дій та люди з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, можуть обрати свій професійний напрямок з поміж 95 сучасних професій та 365 освітніх програм в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

12:19 10.04.2024

Поліція задокументувала 17 воєнних злочинів російських окупантів проти мирного населення Херсонщини

російські окупаційні війська вкотре атакували звільнені населені пункти правобережної Херсонщини з реактивних систем залпового вогню, мінометів, артилерії, БпЛА та авіації.

11:23 10.04.2024