Дата: від до Скинути

Національна служба здоров’я України продовжує серію публікацій для ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій.

Реабілітація – невіддільна складова відновлення здоров’я людини. Вона може знадобитися після перенесення багатьох захворювань, а також після поранень. Надання послуг з реабілітації відповідно до потреб пацієнта-ветерана передбачено в 15 пакетах Програми медичних гарантій. Зокрема, це реабілітація в гострому періоді, яку необхідно починати якомога раніше для успішного відновлення.

10:12 15.04.2024

Місць тимчасового проживання для внутрішніх переселенців стає більше

Про це відзвітували на щотижневому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Загальна кількість місць тимчасового проживання (МТП) наразі становить 1038 об’єктів.

10:08 15.04.2024

Що ж змінює законопроєкт, який підписав Президент?

Можливість створення електронного кабінету військовозобов'язаного. Громадяни зможуть вносити зміни у свої персональні дані. Наприклад, доповнити інформацію про освіту чи знання іноземних мов.

10:05 15.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 13 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 6 бригад – це 20 робітників та 7 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон.

13:34 14.04.2024

Цей день нагадує нам, що кожен та кожна має свій внесок у становленні української національної громадянської ідентичності.

Сьогодні Всеукраїнський молодіжний центр спільно з Українським інститутом національної пам'яті створили спільний допис, щоб нагадати про початок Антитерористичної операції (АТО), який став символом силі, відваги і єдності українського народу.

12:43 14.04.2024