Дата: від до Скинути

Одним з критеріїв перепризначення житлової субсидії є контроль за платіжною дисципліною отримувачів.

Житлова субсидія – це цільовий платіж. Держава надає його найбільш вразливим українцям, щоби зменшити навантаження на їхній бюджет при сплаті житлово-комунальних послуг.

12:12 25.04.2024

Сьогодні - знакова дата в історії незалежної України. 25 квітня 2019 року парламент VIII скликання ухвалив один з найголовніших законодавчих актів новітньої доби - Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Цей документ сприяв швидкому поширенню українського слова в усіх сферах суспільного життя на всій території України та відіграв ключову роль у консолідації нації та зміцненні української державності. Завдяки Закону утворені дві головні мовні інституції країни: діють Уповноважений із захисту державної мови та Національна комісія зі стандартів державної мови.

11:00 25.04.2024

Поліомієліт — це небезпечне захворювання, яке спричиняє поліовірус.

Він вражає нервову систему та може призвести до невиліковного паралічу та летальних випадків. У жовтні 2021 року в Україні зафіксували випадок поліомієліту у Рівненській області. А вже в січні 2022 року — випадок гострого в’ялого паралічу діагностували у дитини з Закарпаття.

10:10 25.04.2024

У 2023 році в Україні на кір захворіли 65 людей — це вшестеро більше, ніж 2022 року (11). За перші три місяці 2024 року зареєстровано 23 випадки захворювання проти 9 за аналогічний період минулого року.

Кір — одне з найзаразніших інфекційних захворювань: 9 із 10 невакцинованих людей ризикують занедужати після контакту з хворим. Найбільш уразливі до інфекції діти, які не мають щеплень.

08:54 25.04.2024