Дата: від до Скинути

Попри певний прогрес, в суспільстві й досі можна зустріти прояви сексизму та дискримінації за ознакою статі.

Дискримінація за ознакою статі — ситуація, за якої людина за ознакою статі зазнає обмежень у користуванні правами або привілеями, а також менш прихильного ставлення, ніж до людей іншої статі.

15:24 11.03.2024

Хто вважається членом сім’ї учасника війни при наданні пільг на оплату житлово-комунальних послуг?

Учаснику війни пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це – 4 240 грн).

12:53 11.03.2024

Поліція фіксує наслідки чергових атак армії рф на Херсонщину, одна людина поранена

Ворог не припиняє обстріли звільнених населених пунктів правобережжя Дніпра, зокрема, Бериславського та Херсонського районів. Минулої доби російська армія здійснила била по житлових кварталах із реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, танків та БпЛА.

12:20 11.03.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 09 березня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 5 бригад – це 12 робітників та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 43 робітники Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 7 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 51 вікно.

16:52 10.03.2024

Поліція фіксує наслідки ворожих атак на цивільні об’єкти правобережжя Херсонщини

військові рф задля ураження цивільної інфраструктури та мирного населення застосовували танки, артилерію, міномети, дрони-камікадзе, скидували боєприпаси з БпЛА. В результаті обстрілів зазнали пошкоджень приватні та багатоквартирні будинки, будівлі навчального та медичного закладів, гаражі, транспортні засоби, газогони та господарські приміщення. У Херсонському районі під вогнем перебували Антонівка, Білозерка, Станіслав, Садове, Олександрівка та Придніпровське.

12:58 10.03.2024

Сьогодні Україна відзначає День Державного Гімну!

Традиція відзначати день одного із головних символів держави зародилася 10 березня 1865 року у Перемишлі у Польщі. Саме цього дня вперше прозвучало «Ще не вмерла Україна» на концерті, присвяченому пам’яті Тараса Шевченка.

12:03 10.03.2024