Дата: від до Скинути

Як отримати статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, кому надається такий статус та які документи для цього потрібні

Членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України для захисту їх прав та отримання передбачених законом пільг необхідно мати відповідний статус.

20:42 09.03.2024

Підтримай еко-акцію Держекоінспекції «Шевченко єднає Україну»: висадження дубів у національних парках та заповідниках

Міндовкілля спільно з Державна екологічна інспекція України, ДП "Ліси України"та Черкаська обласна державна адміністрація розпочинає другий етап еко-акції з висадження дубів Шевченка у нацпарках, заповідниках та інших місцях, пов’язаних із Тарасом Шевченком.

19:56 09.03.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 08 березня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітника та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Орлове, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Любимівку, Червоний Яр, Чорнобаївку, Білозерку та Херсон. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 58 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 11 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 82 вікна.

19:53 09.03.2024

Традиційний дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин.

Як ветеранському бізнесу отримати фінансову підтримку, де здобути нові професійні навички, куди звернутися по психологічну допомогу – про ці та інші можливості розповідаємо в нашій добірці

16:02 09.03.2024

Тарас Шевченко увійшов у світову літературу, як поет свободи. Його поетичні збірки були сповнені боротьбою за власну державу. А картини часто слугували ще одним емоційним полотном самовираження митця.

Шевченко лишив долю натхнення не лише у своїх поезій, а й у малюнках, гравюрах та полотнах. Часом, він проживав сюжет поезій так, що створював з нею й ілюстрацію. Але, частіше за все – це були окремі роботи, окремі емоції та повністю окремий світ Тараса Шевченка, про який ніби принято говорити менше. Та разом з тим, мистецький талант Тараса Григоровича не роздільний і з його поезією і картинами.

13:08 09.03.2024

На Херсонщині через російську агресію поранено 7-річну дитину, поліція документує наслідки

російська окупаційна армія продовжує тероризувати Херсонщину, накриваючи Бериславський та Херсонський райони, Херсон і передмістя вогнем із важкої артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню, авіації та БпЛА. Через російську агресію одна людина загинула та двоє постраждали, серед яких 7-річний хлопчик.

12:59 09.03.2024

Війна впливає на нас та наш стан. У потязі чи на вокзалі, в метро чи на вулиці, у закладі чи будь-якому іншому публічному місці нам можуть трапитися люди, що переживають гострі стани.

Базово наша психіка реагує на пережитий травматичний досвід гострими стресовими реакціями. Хтось може плакати, а хтось завмирає, хтось відчуває панічний страх, а хтось кричить чи сміється. Як коректно реагувати та допомогти іншій людині в такому випадку і як діяти, аби не нашкодити?

09:18 09.03.2024