До 25% випадків раку викликають віруси гепатитів і папіломи людини.

Чому так? Бо ці віруси не викликають хворобу одразу, довго залишаються непоміченими. Віруси папіломи та гепатитів В та С можуть спонукати уражені клітини надмірно ділитися, що веде до розвитку пухлини. Уберегтися від онкогенних вірусів і раку допоможуть вакцинація, бар’єрна контрацепція та користування іншими засобами індивідуального захисту. Розповідаємо детальніше. Гепатит — це запалення печінки переважно через вірусну інфекцію. 96% всіх смертей через вірусні гепатити спричинені вірусами гепатиту В та С. Вони ж є головними причинами раку печінки. Цей тип раку посідає третє місце за смертністю серед онкозахворювань.

15:23 20.02.2024

Розмінування земель сільськогосподарського призначення Херсонської області обговорили на нараді із начальниками районних й місцевих військових адміністрацій.

На засіданні головував перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій, доповідали заступниця начальника Херсонської ОВА Ольга Малярчук, директор департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОВА Дмитро Юнусов та керівник групи координації розмінування при Херсонській ОВА полковник Олександр Щебетюк. На Херсонщині вже незабаром розпочнеться весняно-посівна кампанія. І проходитиме вона у складних умовах замінованості полів. Саме це проблемне питання розглядали сьогодні.

14:16 20.02.2024

Революція Гідності – переломний момент для мільйонів українців, яких вивело на вулиці почуття власної гідності та потреба загальної свободи.

10 років тому, прощаючись на Майдані із загиблими, мільйони українців давали обіцянку пам’ятати про свій борг перед побратимами за їхній героїзм і жертовність.

13:00 20.02.2024

Звернення Президента України з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Наймолодшому з них, Назарію Войтовичу, було 17.  Найстаршому, Івану Наконечному, – 82. А всі вони разом – символ того, як різні люди з різних регіонів України самовіддано й мужньо захищають єдині цінності. Всі вони разом віддали життя за незалежність. Усі вони разом – Герої Небесної Сотні.

11:30 20.02.2024

На Херсонщині поліція фіксує наслідки російських атак по цивільній інфраструктурі, серед постраждалих – двоє поліцейських

російський агресор не припиняє обстріли звільнених населених пунктів правобережжя Дніпра, зокрема, Бериславського та Херсонського районів. військові рф били по цивільній інфраструктурі з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків та БпЛА, атакували поліцейські групи. Під час артилерійського обстрілу Гаврилівки отримав травму ноги 44-річний працівник поліції Дніпропетровської області.

10:52 20.02.2024

Реалізувати житловий сертифікат єВідновлення тепер набагато легше

Забронювали житловий сертифікат? Потрібно припинити право власності на знищений об’єкт. За відгуками перших власників нового житла, цей етап займав найбільше часу та зусиль. Допомагаємо людям — спрощуємо процедуру. Для припинення права власності на знищений об’єкт нерухомості достатньо витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна, який можна отримати в нотаріуса чи місцевій раді. Цей документ вам потрібен, якщо після обстеження зруйнованого житла комісія не видала вам копію акта.

10:14 20.02.2024

Набір охочих долучитися до відновлення деокупованих територій триває

Наразі до кадрового резерву для державної служби на ДОТ готові приєднатися 2381 особа. З них 2179 – вже зараховано. Серед кандидатів більшість – чоловіки. Вони подали 1358 анкет. Жінки відправили 1023 анкети.

09:07 20.02.2024