Дата: від до Скинути

Представники Департаменту соціального розвитку ХОВА взяли участь у нараді з питань ветеранської політики

02 листопада  2023 року представники Департаменту соціального розвитку взяли участь у нараді з питань ветеранської політики у форматі zoom-конференції під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України І.А. Верещук.

20:16 03.11.2023

Денис Шмигаль: Уряд ухвалив рішення, що дасть змогу людям використовувати сертифікати за знищене житло у межах програми єВідновлення

Уряд продовжив до 2026 року державну програму забезпечення молоді житлом, завдяки якій сотні молодих українських родин матимуть можливість отримати пільгові кредити на власну оселю. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

20:05 03.11.2023

В Україні запустять Єдиний державний реєстр домашніх тварин, який стане основою для створення цифрових ветеринарних паспортів

Уряд ухвалив постанову про запуск Єдиного державного реєстру домашніх тварин — собак та котів. У ньому міститиметься інформація про кількість тварин в Україні, наявність вакцинації, дані ветеринарного паспорта та інформація про власника чи утримувача. Створення Реєстру дасть змогу зменшити кількість безпритульних тварин, а також наблизити українське законодавство до міжнародних стандартів.

19:50 03.11.2023

Парамедик спецпідрозділу КОРД «Челентано» рятує людей у деокупованому Херсоні

У надскладних умовах під постійними російськими обстрілами спецпризначенець поліції надає допомогу пораненим бійцям та цивільним, вивозить людей з-під обстрілів. На рахунку Андрія багато врятованих життів.

19:41 03.11.2023