Всесвітній тиждень інсульту проводиться з 28 жовтня по 3 листопада.

Нагадуємо, що медична допомога при гострому мозковому інсульті входить до пріоритетних послуг Програми медичних гарантій. Людина з підозрою на інсульт отримує усю необхідну діагностику безоплатно, а у разі підтвердження діагнозу — й лікування. Тепер детальніше Щоб отримати цю допомогу, пацієнту не потрібне направлення лікаря. Як правило, таких пацієнтів доставляє екстрена допомога.

20:26 30.10.2023

Як діяти, якщо на тимчасово окупованій території зникла дитина?

Про факт зникнення дитини необхідно відразу повідомити Національну поліцію України будь-яким доступним для заявника способом. Під час звернення заявник має надати всю наявну інформацію, що може допомогти в пошуку, а саме:

20:21 30.10.2023

Сьогодні ще 59 дітей з Херсонської громади евакуювали до Прикарпаття

Це дітвора, яка мешкає  у Комишанах, Антонівці, Приозерному, Зимівнику та Херсоні. Ці населені пункти щодня обстрілює ворожа армія. Останнім часом інтенсивність обстрілів значно збільшилася, тож залишатися стає все небезпечніше.

19:57 30.10.2023

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 29 жовтня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

✅Для відновлення світла на Херсонщині працює 6 бригад – це 16 робітників та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Заградівку, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Берислав та Херсон.

19:51 30.10.2023

Дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Читайте, користуйтесь та розкажіть про це друзям.

Розпочалась реєстрація на відбір кандидатів до складу Національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials» з адаптивних видів спорту. Докладніше: https://is.gd/oDgwcr

19:35 29.10.2023