Сапери, які розміновують Херсонщину, отримали автівку з Бучі.

Бучанська міська рада передала Державній спеціальній службі транспорту автівку для перевезення особового складу, який займається розмінуванням територій Херсонщини. Цей транспорт дозволить піротехнікам безпечно та оперативно дістатися до місця проведення робіт з розмінування.

19:52 02.11.2023

Херсонщина отримала мобільну дитячу стоматологічну клініку.

І за дитячими зубами потрібен ретельний догляд. Хоч молочні вони, хоч корінні. Для цих потреб Херсонщина отримала мобільну клініку. Вона облаштована усім необхідним, щоб автономно надавати стоматологічну допомогу наймолодшим.

19:49 02.11.2023

Знайти найближчу аптеку – у декілька кліків

На Херсонщині відновлюють роботу дедалі більше аптек, де жителі регіону можуть придбати ліки. Нині їх працює понад вісімдесят. У частині закладів необхідні препарати можна отримати за урядовою програмою «Доступні ліки». Для цього слід мати відповідний рецепт від свого лікаря.

19:43 02.11.2023

Олександр Прокудін зустрівся з бібліотекарями та представниками письменництва

Щодня на передовій наші Захисники та Захисниці виборюють наше право говорити мовою предків, право на власну національну ідентичність. В тилу прославляти українське слово допомагають письменники та письменниці Херсонщини. Сьогодні друковане слово значуще, як ніколи!

19:34 02.11.2023

До Дня автомобіліста і дорожника начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін привітав з професійним святом фахівців, які забезпечують функціонування логістичних маршрутів в регіоні.

Він подякував за їхню сумлінну працю і відданість професії, а також вручив обласні відзнаки. “Зі святом, автомобілісти і дорожники. Дякую за вашу непросто працю. За роботу в таких непростих умовах. Дякую, що залишаєтеся в рідному краї та працюєте на благо інших”, – наголосив Олександр Прокудін.

18:39 02.11.2023

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 01 листопада аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 28 бригад – це 103 робітники та 44 одиниці техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Миколаївку, Іванівку, Нову Калугу, Шевченківку, Любимівку, Чайкине, Лиманець, Нововоронцовку, Біляївку, Херсон, Олександрівку та Чорнобаївку.

18:25 02.11.2023

Як пройти перекомісію людям з інвалідністю під час воєнного стану

МОЗ нагадує, що на період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена. Для її проведення і, відповідно, встановлення групи інвалідності пацієнт повинен отримати направлення від медзакладу після проходження діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів.

18:19 02.11.2023

Ворог продовжує обстрілювати Херсонщину, одна людина загинула, - Ігор Клименко

Ворог продовжує обстрілювати українські населені пункти. Цієї ночі унаслідок російських атак на Херсонщині одна людина загинула, одна отримала поранення. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі.

18:09 02.11.2023