Волонтери гуманітарної місії «Проліска» евакуювали ще дві родини з Берислава.

Цей населений пункт постійно страждає від ворожих артилерійських обстрілів окупантів та авіаударів. Щоденна небезпека, нищення будинків та інфраструктури. Містяни живуть у постійному страху, залишатися стає вкрай небезпечно.

19:07 31.10.2023

Втратили паспорт за кордоном: що робити

У випадку, якщо ви втратили паспорт за кордоном, панікувати не слід. Адже процедура звернення до уповноважених органів унаслідок викрадення паспорта - однакова в більшості країн.

18:35 31.10.2023

Держгеокадастр забезпечив впровадження функціоналу щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення

31 жовтня 2023 року в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру запроваджено функціональну можливість щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про масив земель сільськогосподарського призначення.

18:13 31.10.2023

Український ветеранський фонд Мінветеранів презентував новий конкурс #ВАРТО: Єднання

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочинають новий конкурс з підтримки проєктів громадських організацій, які допомагатимуть ветеранам успішно адаптуватися до цивільного життя.

18:03 31.10.2023

Уряд розширив умови надання грантів на розвиток садів і теплиць

Уряд схвалив постанову  № 1125  “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”. Документ вдосконалює механізми надання грантів на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства. Постанова підготовлена Міністерством аграрної політики та продовольства України.

20:47 30.10.2023