Дата: від до Скинути

єРобота: вже 148 ветеранів та членів їхніх родин отримають 59 млн гривень грантів від держави на розвиток бізнесу

Зокрема, переможцями 13-ої хвилі подачі заявок стали 12 ветеранів або членів родин учасників бойових дій. Вони отримають 5 млн грн на старт або розвиток свого бізнесу

21:11 01.11.2023

Національна служба здоров’я України продовжує серію публікацій для ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій.

Для діагностики захворювання та складення схеми лікування пацієнт має здати певні лабораторні дослідження. Переважна більшість аналізів є безоплатними для ветеранів, як і для всіх українців. Ці дослідження передбачені пакетами Програми медичних гарантій, за якими Національна служба здоров’я виплачує лікарням кошти за надані послуги. При зверненні сімейного лікаря ветеран може розраховувати на такі безоплатні аналізи:

21:07 01.11.2023

Кабінет Міністрів України затвердив Стратегію реформування системи шкільного харчування на 2023–2027 роки

Головною метою стратегії на наступні 4 роки є забезпечення різноманітного, збалансованого та високоякісного харчування у навчальних закладах. Реформа шкільного харчування розпочата у 2020 році за ініціативою Першої леді Олени Зеленської. «Попри вороже вторгнення, мусимо давати дітям найкраще, від освіти до харчування. Скажу навіть більше: усе це під час випробувань воєнного часу має бути ще якіснішим, бо саме із цього твориться стійкість. Ось чому реформа шкільного харчування, розпочата ще 2020 року, продовжується.

20:59 01.11.2023

«Вистояти легше разом» – нова інформаційна кампанія, яка проводиться в рамках проєкту «Шлях до Стійкості»

Даний захід проводиться за ініціативи Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ), Міністерства у справах ветеранів України за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Кампанія є закликом до суспільства бути свідомим, бути толерантним і бути готовим надати підтримку – ветерани живуть серед нас, ми живемо пліч-о-пліч, разом, в одному суспільстві

20:49 01.11.2023

«Голодомор. Історії роду»: проєкт, що закликає українців дізнаватись більше про історію власного роду

Голодомор 1932-1933 років — це не розділ з підручника історії, це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських родин, про яку не потрібно забувати. Проєкт, створений Держмистецтв, спонукає зберігати ці родинні спогади та розповісти про те, яким чином вашим близьким вдалось пережити той голод.

20:29 01.11.2023

Розпочато прийом заявок на конкурс #Варто: Єднання.

Маєте ідею проєкту для ветеранів, але потребуєте коштів на реалізацію? Отримайте 2,5 мільйони гривень від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Розпочато прийом заявок на конкурс #Варто: Єднання.

20:25 01.11.2023