Дата: від до Скинути

Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, перебувають під постійним контролем соціальних служб громади. Вчасне втручання дозволяє попередити кризові ситуації. Адже найголовніше – зберегти родину для дитини

Виховати дитину - велике мистецтво. Це безперервна робота серця, розуму і волі батьків. Тільки в сім’ї дитина пізнає любов, почуває себе щасливою.  Батьки дають життя, відповідають за догляд та виховання, задовольняють щоденні потреби, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність,. Однак, буває так, що батьки не в змозі надавати дітям навіть частку цього.

15:57 23.02.2022

Директори дошкільних закладів громади обмінялися досвідом щодо сучасних аспектів національно-патріотичного виховання дітей

Дошкільний вік – це період, в якому закладаються основи патріотичного виховання, формується патріотична самосвідомість, громадянська відповідальність особистості дитини.

11:43 23.02.2022

Продовжуємо працювати над покращенням дорожньо-транспортної інфраструктури та безпеки руху по громаді

У Новоолександрівському старостинському округу встановлено частину придбаних селищною радою дорожніх знаків та попереджувальний світлофор. В подальшому тут заплановано проведення робіт по облаштуванню дорожнього покриття засобоми примусового зменшення швидкості.

10:28 23.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 23.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 23 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 272 (+38) випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 80 (+10)  дітей. Одужало з початку року 194 особи.

10:19 23.02.2022

Про створення безпечних умов проживання місцевих мешканців на території громади говорили під час робочої зустрічі селищного голови з керівником Головного управління ДСНС України у Херсонській області

Вчора, 21 лютого, селищний голова Дмитро Такаджи провів робочу зустріч з начальником Головного управління ДСНС України у Херсонській області Андрієм Павленком, який перебував з робочим візитом на Сірогозщині.

13:52 22.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 22.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 22 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 234 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 70  дітей. Одужало з початку року 178 осіб.

09:51 22.02.2022

Під гаслом «Почуй світ!» по всіх регіонах України у період з 1 квітня по 1 червня 2022 року проходитиме 17-та Всеукраїнська акція «Серце до серця»

За 16 років діяльності фонду Акція встигла набути загальнонаціональної підтримки. Спільними зусиллями було зібрано 46 024 979, 10 грн., за які придбано медичне обладнання, яке передано в безкоштовне користування у територіальні медичні об’єднання кожної області України.

13:34 21.02.2022

На Чемпіонаті Херсонської області з дзюдо юні дзюдоїсти Нижньосірогозької громади вибороли 3 перших місця, 2 - других та 3 – третіх. Вітаємо!

Цими вихідними збірна команда юнаків та дівчат Нижньосірогозької громади (тренер-викладач КЗ «Нижньосірогозька ДЮСШ» Сергій Овчаров) взяли участь у Чемпіонаті Херсонської області з дзюдо серед команд юнаків та дівчат: 2002-2007; 2005-2007; 2012-2013 та 2014-2015 років народження, який проходив у місті Херсон.

12:03 21.02.2022