Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 21.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 21 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 234 (+25) випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 70 (+7)  дітей. Одужало з початку року 178 (+57)  осіб.

09:40 21.02.2022

Збірна команда ветеранів 60+ Веселівської та Нижньосірогозької громад зайняли ІІ місце у турнірі з футзалу за Кубок мера, який проходив у місті Приморськ Запорізької області

Сьогодні, 20 лютого, команда ветеранів 60+ Веселівської та Нижньосірогозької громад взяли участь у турнірі з футзалу за Кубок голови Приморської міської ради Кошелевича Олександра, який проходив у місті Приморськ Запорізької області. У складі команди від Нижньосірогозької громади грали: Володимир Москаленко, Василь Філіппов та Олександр Кайфель.

20:51 20.02.2022

19 лютого – День Державного Герба України

Як державний символ – Державний Герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.  Це один із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном.

08:43 19.02.2022

Сьогодні у Центрі надання соціальних послуг всі відвідувачі мали змогу ознайомитися з історією походження Державного Герба

18 лютого у комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» проведено день відкритих дверей до Дня Державного Герба України, всі відвідувачі мали змогу ознайомитися з історією походження герба, дізнатися різні цікаві факти.

16:20 18.02.2022

У комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» організовано експозицію, присвячену героїзму учасників Революції Гідності

Сьогодні, 18 лютого, в комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» організовано експозицію, присвячену героїзму учасників Революції Гідності та Дню  пам’яті Героїв Небесної Сотні.

16:18 18.02.2022

Готовність аграріїв Херсонщини до весняно-польових робіт обговорили під час засідання обласної колегії

Вчора, 17 лютого, відбулося засідання колегії  Херсонської облдержадміністрації під головуванням очільника області Геннадія Лагути , в якому прийняла участь заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з керівниками установ та відділів селищної ради.

13:48 18.02.2022